تعویض پلاک و شماره‌گذاری خودرو «زوج و فرد» شد

به گزارش فهرست بلاگ رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا گفت: از امروز (سه شنبه) تعویض پلاک و خدمات شماره‌گذاری در روزهای زوج فقط به وسایل نقلیه پلاک زوج و روزهای فرد صرفا به وسایل نقلیه با پلاک فرد ارائه خواهد شد.

سرهنگ علی محمدی در خصوص ساعت فعالیت مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور گفت: در ماه های پایانی سال خصوصا اسفند هر سال خریدوفروش و نقل و انتقال خودرو در کشور افزایش چشمگیری دارد و این افزایش باعث حضور و ازدحام بیشتر شهروندان در این مراکز می شود، از این رو تمهیدات بهداشتی و پیشگیرانه ای توسط پلیس راهور ناجا برای کاهش ازدحام جمعیت و کاهش احتمالی انتشار ویروس کرونا در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور ابلاغ شده است.

وی در ادامه اعلام کردکه: از روز سه شنبه ۲۰ اسفند تعویض پلاک و خدمات شماره گذاری در روزهای زوج فقط به وسایل نقلیه پلاک زوج و روزهای فرد صرفا به وسایل نقلیه با پلاک فرد ارائه خواهد شدبنابراین از شهروندان تقاضا داریم برای پیش گیری از انتشار ویروس کرونا ، در غیر از روزهای مذکور به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.

جلوگیری از ازدحام و رعایت نکات بهداشتی برای پیشگیری ازانتشار ویروس کرونا

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا افزود:  این مراکز، تا پایان سال جاری از ساعت 7 تا 18 باز بوده و خدمات ارائه می کنند؛ پس لازم است شهروندان با مدیریت زمان حضور در مراکز تعویض، در صبح و بعدازظهر با ازدحام و زمان کمتری خدمات دریافت نمایند.

ایشان همچنین افزودند: تمهیدات بهداشتی لازم همانند ضدعفونی مراکز به صورت روزانه و استفاده از ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی کننده توسط کارکنان شاغل در مراکز انجام می گردد.

سرهنگ محمدی به عموم هموطنان  توصیه کرد در صورتی که ضرورتی برای نقل و انتقال خودرو در سال جاری ندارند، حتی الامکان این کار را به سال آینده موکول کنند؛در صورت حضور در مراکز نیز فاصله لازم با سایر شهروندان را حتما رعایت نمایند.

منبع

لینک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *