کرونا لامبورگینی را هم به تعطیلی کشاند

 شرکت لامبورگینی ایتالیا که ابرخودروهای لوکس را تولید می‌نماید، اعلام کرد در حالی‌که شیوع ویروس کرونا در ایتالیا با سرعت بالایی رو به افزایش است و پس از اعلام قرنطینه ی کامل این کشور، تولید خود را برای مدت دو هفته متوقف کرده است.

 

به گزارش فهرست بلاگ به همین خاطر، لامبورگینی در نخستین مرحله، تولید خود را تا ۲۵ ماه مارس متوقف می‌کند. تمام محصولات این برند در شمال ایتالیا تولید می‌شوند. استفانو دومنیکالی، مدیرعامل لامبورگینی درباره این تصمیم گفت:« اقدام به توقف تولیدات، در راستای احساس مسئولیت اجتماعی و حساسیت بالا نسبت به حفظ سلامت مردم انجام می‌گیرد.»

کرونا لامبورگینی را هم به تعطیلی کشاند

 

نخست‌وزیر ایتالیا به توجه به شرایط بحرانی شیوع کرونا در کشورش، روز چهارشنبه دستور داد تمامی کسب‌و‌کارها تا ۲۵ مارس تعطیل گردند و تنها داروخانه‌ها و خواربار فروشی‌ها می‌توانند همچنان برای پاسخ به نیاز مردم به فعالیت خود ادامه دهند. چین که کانون شیوع کرونا در جهان و دومین بازار بزرگ برند معروف لامبورگینی می باشد، طی دو ماه گذشته و به‌دلیل کرونا، شاهد افت محسوس تقاضا برای خرید این خودرو بوده است.

کرونا لامبورگینی را هم به تعطیلی کشاند

لامبورگینی شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه طراحی و ساخت خودروهای سوپر اسپورت فعالیت می‌کند شرکت لامبورگینی در سال ۱۹۶۳ توسط فروچیو لامبورگینی تأسیس شد و در سال ۱۹۹۸ گروه فولکس‌واگن آن را با قیمت ۱۱۰ میلیون دلار خریداری کرد، که در ساختار این گروه خودروسازی آلمانی، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت آئودی قرار گرفت.

دفتر مرکزی این شرکت در دهکده‌ای کوچک به نام سن‌آگاتا بولونیز، در نزدیکی بولونیا و در ایتالیا قرار دارد. هم‌اکنون شرکت لامبورگینی تحت مدیریت آئودی، در خط تولید کارخانجات خود، مدل‌های اونت ادور، سستو المنتو، اوراکان و لامبورگینی وننو را تولید می‌نماید.

منبع 

لینک

یک دیدگاه برای “کرونا لامبورگینی را هم به تعطیلی کشاند”

 1. کرونا کرونا کرونا !!!!!!!!
  همه ی دنیا رو به تعطیلی کشونده نه فقط لامبورگینی رو
  کاش کرونا تموم بشه برای همیشه
  امیدوارم
  like
  like
  like

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *