هیوندای تمام برقی جدیدتست شد

قیمت هیوندای النترا در سایت فهرست . حدود 640.000.000 تومان می باشد. برای مشاهده ی قیمت سایر مدل های هیوندای نظیر قیمت هیوندای جنسیس هیوندای توسان هیوندای اسکوپ هیوندای آوانته … به صفحه قیمت هیوندای در سایت فهرست مراجعه نمایید.

 

هیوندای اخیرا درحال تست کراس‌اوور تمام برقی ۴۵ خود در یک دریاچه یخ زده در شمال اروپا بوده است. این کراس اوور ۴۵ برقی که مبتنی بر کانسپت ۴۵ به نمایش درآمده در نمایشگاه خودروی فرانکفورت سال گذشته است، به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود.

هیوندای تمام برقی جدیدتست شد

به گزارش فهرست بلاگ کانسپت ۴۵ الهام گرفته از Pony کوپه کانسپت نمادین مدل ۱۹۷۴ است که بسیاری از عناصر آن در این کانسپت جدید به کار رفته است. اکنون به نظر می‌رسد این نمونه اولیه درز کرده، بعضی از این عناصر همچون دماغه ظریف و تیز، ستون‌های تهاجمی و خطوط بدنه ی صاف را حفظ نموده است.

هیوندای تمام برقی جدیدتست شد

دومین مدل برقی هیوندای پس از کونای برقی از دماغه و جلوپنجره ی مشابه کانسپت خود نیز بهره خواهد برد، حتی رینگ‌های آلیاژی این خودرو، آیرودینامیک به نظر می‌رسند. اگرچه ساختار LED آینده‌نگرانه کانسپت ۴۵ در مدل تولیدی آن به کار نخواهد رفت اما پیش بینی می شود از برخی عناصر رادیکال در مدل تولیدی این محصول استفاده شود.

هیوندای تمام برقی جدیدتست شد

خطوط تیز مدل کانسپت زیر پوشش استتاری این نمونه اولیه مشهود هستند و چنین به‌نظر می‌رسد که خودروی موردنظر از نسل جدید برنامه‌های کمک‌راننده بهره ببرد. در زیر بدنه ۴۵، پلتفرم برقی جهانی جدید این خودروساز به نام E-GMP تعبیه می‌شود که با ساختار موتور دوگانه و ساختار چهار چرخ فعال همراه می‌شود. ظرفیت باتری این خودرو و دیگر ویژگی‌های فنی آن فعلاٌ، مشخص نیست.

منبع

لینک

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *