فولکس واگن در گلف جدید مصرف سوخت را مدیریت خواهد کرد

 

قیمت فولکس گلف در سایت فهرست 1.000.000.000 تومان می باشد برای مشاهده قیمت سایر مدل های فولکس واگن نظیر قیمت و قیمت  به صفحه قیمت فولکس واگن در سایت فهرست مراجعه نمایید.

نسل هشتم فولکس‌ واگن گلف قطعا جذاب‌ ترین خودرویی نیست که امسال رونمایی شد ولی یکی از مهم‌ترین خودرو های سال جاری میلادی است.

 به گزارش فهرست بلاگ: از ویژگی‌ های این خودرو خاموش شدن کامل پیشرانه برای صرفه‌ جویی حداکثری در مصرف سوخت است.

از ویژگی‌ های این خودرو خاموش شدن کامل پیشرانه برای صرفه‌ جویی حداکثری در مصرف سوخت است.

پیشرانه درون‌سوز این خودرو در تست واقعی در مسیری 33 کیلومتری به مدت 9دقیقه و 45ثانیه یا 24درصد کل زمان تست خاموش بوده که طولانی ترین خاموشی آن هم به مدت 2دقیقه و 51 ثانیه است و باعث شد گلف جدید مصرف سوخت متوسط 4.4 لیتری در هر صد کیلومتر داشته باشد.

قلب آهنین اما دوستدار محیط زیست

این ویژگی قبلا در هفتمین نسل گلف و مدل فیس‌ لیفت 1.5 TSI ACT BlueMotion در سال 2017 دیده شده است. این تکنولوژی در گلف جدید هم به کار رفته و با سیستم هیبرید ملایم همان پیشرانه همراه شده و نامش هم به eTSI تغییر کرده است تا دوستدار محیط‌ زیست بودن این قلب آهنین را نشان دهد.

صرفه جویی در مصرف سوخت در فولکس گلف جدید

به خاطر داشته باشید که تنها گلف‌ های مجهز به پیشرانه دوکلاچه از این ویژگی خاموش شدن پیشرانه برخوردار هستند و پس اگر شما نسخه گیربکس دستی را ترجیح دهید پیشرانه بنزینی همیشه روشن خواهد بود. البته استثنای این قضیه سیستم استارت/استاپ است.

فولکس می‌گوید پیشرانه‌های eTSI با حجم 1 و 1.5 لیتر که قدرت‌های 109، 129 و 148 اسب بخاری دارند باعث کاهش 10 درصدی مصرف سوخت نسبت به نمونه‌ های قبلی می‌شوند که دلیل آن نیز استفاده از تکنولوژی هیبریدی ملایم و خاموش شدن پیشرانه می‌باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *