فورد جی تی ۲۰۲۰ با قدرت بالاتر معرفی شد

شرکت «فورد»، در یک اقدام غافلگیرکننده، مدل جدید سوپراسپرت «جی تی» را با پیشرانه ی قدرتمندتر، نسبت به گذشته، معرفی کرد.  فورد جی تی جدید، که از مدل مسابقه ای MK2  الهام گرفته است با قدرت بیش تر رونمایی شده است.

فورد جی تی ۲۰۲۰ با قدرت بالاتر معرفی شد

 

به گزارش فهرست بلاگ با بهره گرفتن از سیستم خنک کاری پیستون و شمع های جدید میزان گشتاور و قدرت افزایش یافته است. افزون بر موارد یادشده، اینترکولر بزرگ تر و داکت های هوای جدید میزان هوای ورودی به پیشرانه را تاحدود پنجاه درصد افزایش می دهند.

به لطف تغییرات انجام گرفته، پیشرانه ۳٫۵ لیتری ۶ سیلندر اکنون ۶۶۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. زیربندی خودرو به روزرسانی شده است تا فرمان پذیری و میزان لرزش بدنه بهبود یابد. مضاف بر همه ی اینها ، سیستم اگزوز آکراپوویچ، که پیش تر به عنوان یک آپشن ۱۰ هزار دلاری موجود بود، به صورت استاندارد در فورد جی تی جدید نصب گردیده است. به علاوه صدای جذاب پیشرانه، سیستم اگزوز جدید ۴ کیلوگرم از وزن خودرو را کاهش می دهد.

فورد جی تی ۲۰۲۰ با قدرت بالاتر معرفی شد

جالب است بدانید از جذاب ترین ویژگی های فورد جی تی جدید قابلیت سفارش بسته Liquid Carbon Edition است. در این تریم از رنگ تیره برای بدنه استفاده شده و آپشن هایی از جمله پیچ چرخ تیتانیومی و صندلی های ۶ نقطه ای مسابقه ای قابل سفارش می باشد.

 

فورد جی تی ۲۰۲۰ با قدرت بالاتر معرفی شد

 

مشتریان می توانند فورد جی تی جدید را با خط کشی بدنه سفارش بدهند. رنگ های استاندارد و آپشنال متنوع، پنج رنگ کالیپر ترمز و پنج رنگ تودوزی کابین برای فورد جی تی جدید قابل سفارش خواهد بود. رنگ بدنه ی مسابقه ای گالف نیز برای جی تی درنظر گرفته شده است، تا یادبودی از مدل مسابقه ای لمان باشد. این مدل با رینگ های فیبرکربنی عرضه خواهد شد.

منبع 

لینک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *