حمایت دولت به قطعه سازان برای هموار کردن مسیر یک ضرورت است

 

محسن بیگلری در حاشیه بازدید از شرکت قطعه سازی کروز گفت: در گذشته قطعه سازان، وابستگی بسیاری به کشور های خارجی داشت که هم اکنون با رسیدن به خودکفایی در این قطعه سازی، این میزان وابستگی ها کم شده است.

به گزارش فهرست بلاگ: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی (محسن بیگلری) از فعالیت‌ ها، مراکز طراحی، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌ های صنعتی شرکت صنایع تولیدی کروز بازدیدکرد.

در این بازدید مدیر عامل این شرکت ( مهندس سخا) و مدیران بخش‌ های مختلف از فعالیت‌ ها، مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت توضیحاتی را برای وی ارائه دادند.

خودروسازی کروز

با وجود تحریم ها کروز همچنان پویا است

در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم بانه و سقز اضافه کرد: کروز از سال 61 شروع به فعالیت کرده و امروز بیشتر از 12هزار نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند و با وجود تحریم‌ های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، قطعه سازی کروز همچنان فعال و پویا، مسیر تولید و داخلی سازی قطعات را پیش گرفته است که خود این امر جای تقدیر دارد.

محسن بیگلری اظهار کرد: تکنولوژی در قطعات تولیدی کروز به اندازه ایی است که می‌تواند با دیگر کشور ها در این زمینه رقابت کند و جوانان ایرانی در این بنگاه اقتصادی توانستند قابلیت‌ های خودشان را نشان دهند، علاوه بر این از مدیران و کارگران در این مجموعه قطعه سازی به صورت فعال تلاش می‌کنند و همین این امر باعث افتخار است و امیدواریم بتوانیم در همه حوزه‌ های صنعتی و تولیدی شاهد سربلندی کشور عزیزمان باشیم.

قطعه سازان نیاز به حمایت دولت دارند

در کل اگر قطعه ساز نباشد، خودرو ساز هم نیست؛ چرا قطعه سازی که زیر بنای خودروسازی است و از این رو مجلس به عنوان قوه قانون گذاری مسیر فعالیت و توسعه بخش تولید و صنعت را باید به بهترین شکل هموار کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در زمینه حمایت مجلس از صنعت قطعه سازی خاطرنشان کرد: حمایت مجلس از همه قطعه سازان و تولید کنندگان یک ضرورت است؛ همانگونه که رهبر عالی قدر انقلاب بر این حمایت از تولید ملی تاکید دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *