بوگاتی از خودرو مفهومی خود رونمایی کرد

 

 

خودروسازی بوگاتی از خودرو مفهومی مسابقه‌ای جدید خود که توسط آدرین بیگینز، یکی از طراحان صنعتی مشهور دنیا طراحی شده رونمایی کرد.
به گزارش فهرست بلاگ: موفقیت چشمگیر بوگاتی “ویرُن” باعث شد تا شرکت خودروساز بوگاتی مدل جدید خود با نام “شیرون” را ارائه کند که دارای 1497 اسب بخار قدرت و حداکثر سرعتش 420 کیلومتر در ساعت است. به لطف ویژگی‌ های مدل جدید این خودرو هنوز در صدر لیست “Super Car” ها قرار دارد.
این خودرو توسط آدرین بیگینز طراحی شده
بسیاری از ویژگی‌ های طراحی مدل “شیرون” مانند جلوپنجره، طراحی “C” شکل و علاوه بر این خطوط بدنه در این خودرو مفهومی جدید دیده می‌شود. با وجود شباهت زیادی که نمای جلوی این مدل مفهومی جدید به شیرون دارد، قسمت‌ هایی مانند جلو پنجره و چراغ‌ های جلو به روزتر و جذاب‌تر شده است.
شباهت این خودروی مسابقه ایی به بوگاتی شیرون
طراح مدل شیرون (آدرین بیگینز)، طرح مفهومی جدیدی برای خودرو مسابقه‌ای بوگاتیارائه داده است که می‌توان آن را نسل پیشرفته‌ تر شیرون نامید. این مدل در کلاس خودرو های “Hyper Car” قرار دارد.
در مجموع این مدل جدید علاوه بر به ارث بردن میراث مدل‌ های قدیمی‌تر مثل “ویرون” و “شیرون”، دارای ویژگی‌ های مدل مفهومی “گران توریسمو” که در سال 2015 ارائه شد.
این مدل جدید علاوه بر به ارث بردن میراث مدل‌ های قدیمی‌تر مثل "ویرون" و "شیرون"، دارای ویژگی‌ های مدل مفهومی "گران توریسمو" که در سال 2015 ارائه شد.
کم‌تر کسی در دنیا وجود دارد که ضمن علاقه به صنعت خودروسازی، نام بوگاتی را نشنیده باشد. این برند، برای ثروتمندان جهان و کلکس
 بوگاتی، به غیر از ساخت ابرخودرو های میلیون‌ دلاری، با سابقه‌ای ۱۱۰ ساله و مهندسی پیش‌رفته در صنعت جهان می‌درخشد. تولیدکننده‌ی لوکس‌ترین و کلکسیونی‌ترین خودروهای دنیا، ترکیبی از اصالت ایتالیایی، هنر فرانسوی و مدیریت آلمانی دارد.
این شرکت، خصوصا از اوایل قرن بیستم، نوآوری‌ های بسیاری در بحث‌ های تجاری و مهندسی خودرو، پدید آورد تا ثابت شود؛ تفاوت‌هایی اساسی بین بوگاتی و دیگر خودروسازان جهان وجود دارد.

منبع1

منبع2

لینک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *