آمازون خودروسازان را از بحران نجات داد

 

طبق گفته «دیترویت‌نیوز» آمار فروش خودرو های ناوگانی شامل آژانس‌ های اجاره‌ای و دستگاه‌ های دولتی تا ماه نوامبر 2019 از 2.6 میلیون‌ دستگاه عبور کرده است. علاقه‌ سیری‌ ناپذیر ما به‌ خرید های آنلاین باعث شده مدیران خودروسازان کاملا خوشحال باشند! آمازون سال قبل شبکه تحویل داخلی خود را تاسیس کرد.

به گزارش فهرست بلاگ: رئیس شرکت مشاوره‌ای و تحقیق لجستیکی «Armstrong&Associates» ایوان آرمسترانگ، می‌گوید فروش ون‌ های تحویل کالا با سرعت بیشتری افزایش می‌یابد. آمازون میزان تحویل کالای خانه‌به‌خانه خود را بعد از تکیه به‌شرکت‌ها و موسسات دیگر تقویت کرده است.

نجات خودروسازان توسط آمازون

انتظار می‌رود آمازون سال آینده 70 درصد از فرآیند تحویل کالاها را خودش انجام دهد. یکی از عوامل افزایش سهم آمازون از تحویل کالا، عملکرد شرکت فدکس است که چندین‌بار زیر سوال رفته است.

همچنین این شرکت بزرگ قبلا نیز ناوگانی از 30 هزار تراک را داشته است.

این شرکت بزرگ قبلا نیز ناوگانی از 30 هزار تراک را داشته است.

قسمت بیشتری از شبکه تحویل این شرکت بزرگ در حال حاضر به‌شرکت‌ های مستقل سپرده شده و البته خرید تعداد زیادی خودرو باعث صرفه‌جویی درمصرف سوخت و بیمه نیز خواهد شد.

تاریخچه آمازون

شرکت آمازون یک شرکت تجارت الکترونیکی و پردازش ابری است که در تاریخ ۵ جولای سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس در شهر سیاتل ایالت واشنگتن بنیان‌گذاری شد.

این شرکت توسط جف بزوس در شهر سیاتل ایالت واشنگتن بنیان‌گذاری شد.

شرکت آمازون بزرگ‌ترین شرکت خرده فروشی مبتنی بر اینترنت در سراسر جهان است. این شرکت فعالیت خودش را به‌ عنوان فروشگاه آنلاین کتاب آغاز کرد و مدتی بعد به فروش محصولات متنوعی مانند نرم‌افزار، سی‌دی، مبلمان، اسباب‌بازی، کتاب‌های الکترونیکی، دی‌وی‌دی و غذا پرداخت.

این شرکت روزبه‌روز محصولات بیشتری را در سایت خود عرضه کرد و امروزه شما هر چیزی که نیاز داشته باشید را می‌توانید از آن خریداری کنید.

 

منبع1

منبع2

لینک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *