آفرود تویوتا لندکروزر و لندروور دیسکاوری دوئل می کنند!

قیمت تویوتا لندکروز در سایت فهرست از 450.000.000 تا 700.000.000 تومان می باشد. برای مشاهده ی قیمت سایر مدل های تویوتا، نظیر قیمت تویوتا هایلوکس، تویوتا کرونا، تویوتا کمری و …. به صفحه ی قیمت تویوتا در سایت فهرست، مراجعه نمایید.

 

آفرود تویوتا لندکروزر و لندروور دیسکاوری، با هم مبارزه می کنند! در دنیای آفرود فقط با دو لند روبرو هستیم: روورها و کروزرها. دررقابت این دو لند مشهور، یک نسخه ارتقایافته از لندروور دیسکاوری سری ۲ و یک تویوتا لندکروزر سری ۲۰۰ در یک دوئل آفرود مقابل هم قرار گرفتند.

آفرود تویوتا لندکروزر و لندروور دیسکاوری دوئل می کنند!

به گزارش فهرست بلاگ همان‌طور که انتظار می‌رفت، هردوی این شاسی بلندها عملکرد بسیار خوبی در این مسابقه آفرود داشتند. اما فقط یکی از آن‌ها شاسی بلندی است که قابلیت آفرود و استفاده در زندگی روزمره روی آسفالت را دارد، در حالی که دیگری فقط در آفرود مهارت دارد.
چیزی که می‌توانیم بگوییم این است که لندروور و لندکروزر در عبور از روی صخره‌ها و چاله‌ها مهارت خود را به تصویر می‌کشند.

البته این باعث تعجب نیست چون دیسکاوری و لندکروزر هر دو از سیستم رانندگی چهار چرخ محرک با ساختار مخصوص آفرود بهره می‌برند. همچنین هردو شاسی بلند از موتورهای V8 پرقدرت استفاده می‌کنند.

آفرود تویوتا لندکروزر و لندروور دیسکاوری دوئل می کنند!

اگرچه این مسابقه در صورتی جذاب‌تر می‌شود که کسی این مقایسه را یک مرحله جلوتر برده و یک لندروور مدرن‌تر – مثل دیسکاوری ۲۰۲۰، دفندر و رنج‌روور – را در مقابل تویوتا لندکروزر هریتیج ادیشن ۲۰۲۰ قرار دهد.

چنین مقایسه‌ای باعث می‌شود تکنولوژی‌های سنتی مثل محور جلوی پویای دیسکاوری سری ۲ از معادله خارج گردند،در ضمن می‌تواند نشان دهد کدام یک از مدل‌های جدید این دو شرکت قابلیت بهتری در آفرود دارند.

منبع 

لینک

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *